• Atnaujiname naudotą, seną, subraižytą parketą ir medines grindis. Atvykstame į vietą, įvertiname parketo ar medinių grindų atnaujinimui reikalingą metodą,  medžiagų kiekį. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pasiūlome, medienos dengimo, apsaugos medžiagas.  Šlifavimo įrankiai su dulkių siurbimo funkcija, todėl dirbame  su minimaliu kiekiu dulkių.  Medienos apsaugai naudojame  tik aukščiausios kokybės vokiškas ir amerikietiškas medžiagas: gruntus, lakus, alyvas. Esant poreikiui, parketą, medines grindis tonuojame, užpildome  tarpus tarp lentų ir pan.
      Kokybiškai atliktas medinių grindų, parketo atnaujinimas yra kruopštumo, kantrybės ir įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl mielai jo laukiam.
    Šlifuojame parketą, medines grindis. Senas, subraižytas, nusitrynusias medines grindis atnaujiname jas nušlifuojant, padengiame alyva arba laku.  Kaina nuo 5 Eur/m2.
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo alyvavimo paslaugas. Alyvuojame aukščiausios kokybės vokiška alyva (arba kita Jūsų pageidaujama). Kaina nuo 3 Eur/m2.
     
    Atliekame naujų, šlifuotų ar naudotų medinių grindų ir parketo lakavimo paslaugas. Lakuojant dengiame gruntu, lakuojame 2 sluoksniais. Kaina nuo 2,5 Eur/m2.

Giluminis kilimų valymas, kiliminės dangos valymas

Giluminis kilimų valymas, kiliminės dangos valymas Akcija! Šiuo metu taikome 10% nuolaidą kilimų valymo paslaugai !
Kilimų, kiliminės dangos valymas susideda iš kelių valymo etapų:  – sausas giluminis valymas, purvo mirkymas, tirpinimas, šveitimas naudojant plovimo mašiną su sukamaisiais šepečių judesiais, kavapų, dėmių naikinimas, skalavimas, džiovinimas. Kilimų  valymo, plovimo kaina, priklausomai nuo plaunamo ploto, užteršterštumo, kilimo sudėties ir kitų faktorių yra 2,5-4 Eur/m2,  kiliminės dangos plovimo kaina nuo 1-4 Eur/m2.  Kilimės transportavimo kaina miesto ribose į vieną  pusę apie nuo 3 Eur
Kilimai valomi keliais etapais- pradžioje išvalomi amerikietiška giluminio valymo ęranga,
paskui plaunama diskine plovimo mašina, galiausiais drėgmė bei likęs purvas susiurbiamas galingais siurbliais.  Kilimų plovimo kainapriklausomai nuo plaunamo ploto, užterštumo, kilimo sudėties ir kitų faktorių 2,5-4 Eur/m2, kiliminės dangos plovimo kaina nuo 1,5 Eur/m2.  
Atvykstame į kliento namus ir išsivežame kilimus plovimui tam skirtose patalpose.Grąžiname kilimus pilnai išdžovintus. Kilimų plovimo kainapriklausomai nuo plaunamo ploto, užterštumo, kilimo sudėties ir kitų faktorių  2,5-4 Eur/m2 plius PVM, transportavimo kaina miesto ribose ? vien? pus? apie 3 Eur.  
Giluminis kilimų valymas, kiliminės dangos valymas Giluminis kilimų valymas, kiliminės dangos valymas Giluminis kilimų valymas, kiliminės dangos valymas
Valymo paslaugos